povinné zmluvné poistenie, PZP u AutoMaro
Vážení zákazníci, často sa stretávame s otázkou od Vás, že počet km je viac ako ste čakali, alebo že konkrétne auto je rovnako drahé ako je bežné v našich autobazároch - prečo by ste ho mali teda kupovať od nás a podobne - nedalo nám a tu je odpoveď :

Stav tachometrov u áut, ktoré dovážame pre Vás je skutočný, preto sa Vám môže zdať, že je to veľa, (alebo menej km a vyššia cena). Pravda je taká, že autá v zahraničí odjazdia viac km, ale zato po kvalitných cestách (väčšinou po diaľniciach), ktoré nie sú v zime posypované agresívnou soľou a opotrebenie celého auta je 3-5 krát menšie ako je na našich cestách, pričom sa na servise nešetrí a menia sa aj diely, ktoré u nás musia trpieť oveľa viac.

Niektorí si neuvedomujú, že dnešným trendom je stáčanie tachometrov (či už predajcovia v zahraničí alebo v SR dovozcovia) a potom je na predávanom aute zázračne málo km - stačí ak si vypýtate servisnú knižku a nasleduje celý rad výhovoriek od najjednoduchších po tie najvtipnejšie. Aj my kúpime auto bez servisnej knižky, ale to vozidlo si skontrolujeme s najvyššou opatrnosťou, aby sme dodatočne nezistili, že počet km nezodpovedá skutočnosti. Kúpime teda len auto kde je stav km skutočný aj napriek tomu, že nemá servisnú knižku, ale za chýbajúcu knižku chceme zľavu, aby sme mohli vymeniť všetky náplne, filtre a sadu rozvodov a nemuseli dávať iba na ,,dobré slovo“ predajcu, čo je nakoniec výhodou pre kupujúceho, nakoľko má auto po ,,veľkej servisnej prehliadke“ a tým ušetrené náklady za servis, prípadne s jeho súhlasom mu dáme na tieto úkony dohodnutú zľavu s tým, že servis si dodatočne zabezpečí.

My sa snažíme seriózne jednať a nie zavádzať a podvádzať (preto máme niekedy problém vysvetliť prečo nájdete na našich autách vyšší počet km alebo vyššiu cenu ako konkurencia), preto sa musí každý rozhodnúť, ktorou cestou pôjde. (nižšia cena - vyšší počet km, alebo vyššia cena - nízky počet km).

Ďalšou nemenej dôležitou vecou je pôvod vozidla - nakupujeme iba od serióznych väčších predajcov a nie kade - tade a tým garantujeme pôvod vozidla, pravdivé km a tiež, že ak niečo bolo poškodené, budete o tom vedieť už pred kúpou (väčšinou sa jedná o nehavarované autá, ale oprava po ,,parkoviskovej” nehode by Vás rozhodne nemala odradiť - hlavne ak pozeráte na cenu) a ak aj niečo bolo poškodené, určite nič vážne !

Na kontrolu či auto bolo havarované používame modernú techniku (špeciálny prístroj na meranie hĺbky laku - používaný tiež pri zisťovaní pozmeňovania VIN čísiel karosérií) a nie iba ,,pohľad odborníka“. Ceny, ktoré máte uvedené u vozidiel so slovenským ev. číslom sú už konečné. U vozidiel so zahraničným ev. čislom je uvedená cena bez polatkov za potrebné úkony na prihlásenie v SR (KO, TK, EK, jazykový preklad TP, obv. úrad, ŠPZ). Tieto úkony si po dohode môžete zabezpečiť Vy sami, alebo ich necháte na nás, v tom prípade sa cena pri kúpe vozidla navýši o cca 500 €.
Tešíme sa na našu spoluprácu. Veľa štastných klimetrov !

Vaša radosť z dobrej kúpy je naším úspechom.

www.automaro.eu
O autobazáre
Aktuálna ponuka
Dovoz
PZP
Kontakt